Szanowni Państwo,

ICON pomaga instytucjom i przedsiębiorstwom z różnych branż w osiąganiu ich celów. Wspiera swoich Klientów w tworzeniu oraz realizacji akcji promocyjnych i reklamowych, działaniach PR, przeprowadzaniu badań opinii wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz audytów komunikacji wewnętrznej, wydawaniu biuletynów informacyjnych, jak również organizowaniu takich przedsięwzięć, jak konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne.

Od momentu powstania, zespół ICON budował zaplecze kontaktów w śląskim środowisku biznesowym, samorządowym i NGO. Był realizatorem kwartalnych spotkań przedsiębiorców i przedstawicieli władz regionu - Śląskiego Forum Gospodarczego. Ze świadczonych przez nas usług reklamowo - promocyjnych korzystały duże i średnie firmy oraz instytucje samorządowe. Cennym doświadczeniem ICON jest także wieloletnia współpraca z sektorem NGO.

Zdajemy sobie sprawę, że sukces w każdej dziedzinie uwarunkowany jest tym, czy podjęte działania są przemyślane i spójne. Obce jest nam kierowanie się schematami. Każdemu Klientowi zapewniamy zindywidualizowane podejście, dostosowane do jego potrzeb, oczekiwań i możliwości. Innowacyjność rozwiązań i niepowtarzalność projektów, to jeden z naszych znaków rozpoznawczych.

ICON to firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, w sposób idealny łącząca specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie naukowców i managerów, z dynamiką i kreatywnością młodych pracowników. Oferujemy naszym Klientom potencjał gwarantujący modelową efektywność, jakość i sprawność obsługi. Profesjonalizm, konsekwentny rozwój oraz wierność standardom etycznym to kluczowe wartości ICON.Do 2008 roku zespół ICON funkcjonował jako Górnośląska Agencja Public Relations Sp. z o.o. W rezultacie rozszerzenia profilu działalności spółki, jej właściciele podjęli decyzję o zmianie marki na ICON Sp. z o.o.

Maciej Stachura
Prezes Zarządu

 

o-artykuly

JoomShaper